Симоне Инѕаги

Инѕаги: Играњето со Баерн ни е награда за петгодишниот труд

Вечерва римски Лацио го пречекува бранителот на тронот Баерн во натпревар во кој ќе се соочат и двата надобри напаѓачи на Стариот континент.
Read more

Инѕаги: Веднаш играме против Аталанта, одличен тим

Вечерва сезоната ја продолжува и Лацио, главниот конкурент на Јуве за Скудетото и тоа на тешко гостување кај Аталанта.
Read more
реклама

Hejt SLOVEni, još ste živi? - видеото кое ја запали екс-ју

Read more

Пентагон: Снимките на НЛО од 2019 година се автентични

Read more

Постигнат договор за државјанствата, неизвесна работата на Собранието

Read more

Кој од „Friends“ заработил најмногу?

Read more