смартфон

Овие се седумте најдобри мобилни телефони во светот

На светскиот пазар има голема понуда на телефони.
Read more

Кренете глава од телефоните: Колкава штета може да ви направат?

Не треба да претерувате во ништо, дури ни во користењето на мобилните телефони. Прекумерното зборување, пишување и држење на телефонот во раце може да направи голема штета по вашето здравје.
Read more
play_arrow
filter

Нови детали за смартфонот OnePlus 8T

Како што веќе често се случува во технолошкиот свет, неофицијално и неовластено се објавени рендери и спецификации за смартфонот OnePlus 8T.
Read more
реклама

Ги забележавте ли синоќа светлечките објекти на небото?

Read more

Четири хороскопски знаци на кои мај им носи среќа во љубовта

Read more

Безос го одреди датумот за патување во вселената

Read more

За да ја задоволи сопругата, Србин направи куќа која се врти

Read more