Софија Вергара

play_arrow

Експлицитните сцени со Софија Вергара во нејзината нова серија ги залепи гледачите за екраните

Софија Вергара ја игра главната улога во серијата Griselda за нарко-кралицата Гризелда Бланко, а експлицитните сцени со неа го привлекоа вниманието на гледачите.
Read more
filter

Кога Хајди Клум и Софија Вергара одат на забава, сите останати се невидливи

Актерката Софија Вергара и манекенката Хајди Клум се пар кој многу често сака да ужива во дружењето.
Read more
play_arrow

Софија Вергара е „кралицата на кокаинот“

Netflix го објави првиот тизер за претстојната минисерија Griselda, во која главната улога ја има прекрасната Софија Вергара, позната по ситкомот Modern Family.
Read more
filter

Софија Вергара и Џо Манганело се разведуваат по 7 години брак

Софија Вергара и нејзиниот сопруг Џо Манганело решија да тргнат секој по свој пат по седум години брак, потврдија извори за People.
Read more

Софија Вергара покажа како се ужива во летото

Колумбиската актерка Софија Вергара (50) ги воодушеви своите следбеници со фотографија покрај базен.  
Read more

Софија Вергара потсети како изгледаше на почетокот на кариерата

Колумбиската актерка Софија Вергара на својот Instagram профил објави фотографија од почетокот на кариерата на која позира во бикини за календар.
Read more

Софија Вергара повеќе не е најплатената актерка во светот

Софија Вергара долго време го држеше првото место на листата на најплатени холивудски актерки, но од овој месец веќе не е така.
Read more
play_arrow

Софија Вергара и Хајди Клум - жешка комбинација

Убавиците Софија Вергара и Хајди Клум привлекоа внимание со својот моден избор на снимањето на емисијата „America's Got Talent“.
Read more

Софија Вергара на 50 години изгледа неверојатно во бикини

Ви се верува ли дека има 50 години?
Read more

Софија Вергара блесна на доделувањето на Еми наградите 2022

Софија Вергара беше една од водителките на 74-тото доделување на Еми наградите. За таа прилика беше облечена во жолта тоалета на Dior која совршено ги истакна нејзините бујни гради и витата става.
Read more
filter

Природна убавица: Софија Вергара покажа како изгледала како тинејџерка

Актерката Софија Вергара важи за една од најубавите жени во светот, а на социјалните мрежи често објавува провокативни фотографии со кои ги одушевува обожавателите.
Read more

Софија Вергара наполни 50 години и покажа како им пркоси на годините

Колумбиската убавица Софија Вергара на 10 јули наполни 50 години и по тој повод на Instagram сподели фотографии од роденденската прослава која започна ден порано.
Read more
реклама

Грчки археолози открија мистериозна тркалезна градба стара 4.000 години

Read more

Преработена храна што треба да се јаде и при процесот на слабеење

Read more

Трагедија: Почина голманот на Црна Гора, Матија Шаркиќ

Read more

Три вида цвеќиња што треба да се поткастрат во јуни за подобро да растат и цветаат

Read more