Спајдермен

play_arrow

Batman негативци vs. Spiderman негативци

Кој има потешка задача во борбата против злото, Спајдермен или Бетмен? Ова е споредба на негативците од двете франшизи.
Read more
play_arrow

„Spider-Man: No Way Home“ не е последен, ќе има уште три филмови за суперхеројот

Sony потврди дека претстојниот „Spider-Man: No Way Home“ не е последниот филм за овој суперхерој, туку дека се подготвуваат уште три нови.
Read more
реклама

Иран заплени два грчки танкери како одговор на американската акција

Read more

Најпознатата руска манекенка во провокативно издание прошета во Кан

Read more

Порошенко ставен на „црната листа“, се обиде да ја напушти Украина

Read more

Три начини како може да се заразите со мајмунски сипаници

Read more