Spider-Man

Николас Кејџ ќе стане Marvel суперхерој

Николас Кејџ е најновата холивудска ѕвезда што го игра суперхеројот Спајдермен во играна адаптација на популарните стрипови на Marvel, пренесува People.
Read more
play_arrow
filter

Spider-Man 2 на Marvel за 24 часа собори рекорди, што го прави толку посебен?

Read more
play_arrow

Топ 20 најдобри Спајдермен костуми

Низ годините и сите тие филмови и стрипови посветени на Човекот пајак, видовме разни варијанти на костумот на популарниот Спајдермен. Ова се најдобрите 20.
Read more
play_arrow

„Spider-Man: No Way Home“ не е последен, ќе има уште три филмови за суперхеројот

Sony потврди дека претстојниот „Spider-Man: No Way Home“ не е последниот филм за овој суперхерој, туку дека се подготвуваат уште три нови.
Read more
реклама

Вучиќ: Вечерва ставив крај на кариерата

Read more

Како да се ослободите од мравките во домот?

Read more

Трите најздрави намирници во светот, научно докажано

Read more

Викенд хороскоп од 24 до 26 мај: Лавот е полн со емпатија, Вагата конечно се опушта

Read more