Светско првенство

play_arrow

Зошто Индија одби место на Светското првенство?

HITC Sevens подготви анализа на една прилично интересна тема поврзана со Светското првенство во фудбал.
Read more
реклама

Гејтс се вакцинираше, но и понатаму носи маска – сака да биде пример

Read more

Peugeot го смени „лавчето“ – дали ви се допаѓа?

Read more

Прв воздушен напад на САД по наредба на Џо Бајден, 17 загинати

Read more

Некогаш беше најдебелото дете во светот, сега никој не може да го препознае

Read more