Titanic

И по 25 години од снимањето на „Titanic“ добива пари за улогата во филмот

Актерот Рис Томпсон највпечатливата улога ја оствари пред 25 години, кога како петгодишно момче се појави во „Titanic“.
Read more
play_arrow

Што ако „Titanic“ завршеше вака?

На социјалната мрежа Twitter изминативе неколку дена кружи двеминутно видео со алтернативен крај на популарниот филм „Titanic“.
Read more
реклама

Иран заплени два грчки танкери како одговор на американската акција

Read more

Најпознатата руска манекенка во провокативно издание прошета во Кан

Read more

Порошенко ставен на „црната листа“, се обиде да ја напушти Украина

Read more

Три начини како може да се заразите со мајмунски сипаници

Read more