трансформација

play_arrow
filter

Неверојатна трансформација на Ен Хатавеј во римејкот на „The Witches“

Актерката Ен Хатавеј помина низ неверојатна трансформација за потребите на филмот „The Witches“ во кој глуми вештерка.
Read more
play_arrow

Шокантна трансформација на актер пред и по негово отрезнување

Американскиот актер на почетокот на годината беше уапсен откако дрогиран провали во една куќа. Во таа прилика во јавноста беа објавени полициски фотографии кои ја шокираа јавноста, актерот беше непрепознатлив.
Read more
filter

Неверојатни трансформации: Моќта на волјата за живот

Луѓето решаваат да ослабат или да направат промени во нивниот начин на живот од најразлични причини. Иако најчести се случаите на неверојатни физички трансформации од естетски причини, хероите од оваа фотоприказна имаат друга заедничка работа.
Read more
filter

Неверојатна трансформација на спортист пред и по заразување со COVID-19

Големо внимание на интернет предизвикаа објавени фотографии од трансформацијата на изгледот на 40-годишен спортист кој бил во кома 25 дена откако се покажал позитивен на коронавирусот.
Read more
реклама

Зошто зажалив што ја изгледав цела сезона на „Emily in Paris“?

Read more

Зошто авионите не летаат преку Тихиот Океан?

Read more

КОРОНА кризата врие во цел регион: Каде е најлошо?

Read more

Измерени повеќе од 15.000 пениси: Кој е златниот просек?

Read more