трансформери

play_arrow
filter

Во Тајланд има парк со џиновски трансформери и Марвел херои

Паркот наречен House of Steel Robots во близина на Бангкок нуди необично доживување - дружба со џиновските трансформери и хероите од Марвел универзумот.
Read more
реклама

Времеплов: Каде е, што прави најубавата собирачка на топчиња?

Read more

Три генерации дизајнери споделија: Како се калеше македонската мода?

Read more

Хороскопски знаци кои најчесто ги изневеруваат своите партнери

Read more

Сириско сценарио: Дали платеници и терористи се борат во Нагорно-Карабах?

Read more