трејлер

play_arrow

Прв трејлер за „12 Mighty Orphans“

Базиран според книгата „Twelve Mighty Orphans“ на Џим Дент, која е пишувана по вистинит настан, филмот „12 Mighty Orphans“ треба да излезе на 11 јуни.
Read more
play_arrow

Официјален трејлер за „Those Who Wish Me Dead“ со Џоли

Warner Bros. Pictures го пушти во етер официјалниот трејлер за новиот филм со Анџелина Џоли.
Read more
play_arrow

Излезе трејлер за новата серија „Jupiter's Legacy“

Netflix денеска го објави трејлерот за новата серија за суперхерои, „Jupiter's Legacy“.
Read more
play_arrow

Излезе официјалниот трејлер за „Loki“

„Loki“ е новата серија на Disney+ која е за истоимениот лик од стриповите на Marvel. Сега таа го доби и официјалниот трејлер.
Read more
play_arrow

Ема Стоун каква што не сме ја виделе досега: Јас сум Круела

Конечно, Ема Стоун влезе во тип на улога што не ја играла досега – негативец во секоја смисла на зборот.
Read more
play_arrow

Трејлер за научно-фантастичниот „Boss Level“ со Мел Гибсон

Беше најавен уште во 2012 со друг наслов, а сега, девет години подоцна конечно ќе ја има својата својата премиера.
Read more
play_arrow

Официјален трејлер за комедијата „Moxie“ со синот на Шварценегер

Новата комедија на Netflix доаѓа на почетокот од март и е снимена според книга.
Read more
play_arrow

Официјален трејлер за „Ginny & Georgia“

„Ginny & Georgia“ е најновата сериска драма кој за месец дена ќе ја има својата премиера на Netflix.
Read more
play_arrow

Официјален трејлер за хоророт „Wrong Turn“

По шест филмови на истата тематика, „Wrong Turn“ сега почнува одново, а премиерата на најновиот филм е закажана за утре.
Read more
play_arrow

Ова е трејлерот за новиот филм „Godzilla vs. Kong“

Warner Bros. Pictures го објави трејлерот за новиот филм „Godzilla vs. Kong“.
Read more
play_arrow

Официјален трејлер за научнофантастичниот „Space Sweepers“

Netflix го објави официјалниот трејлер за првиот јужнокорејски вселенски блокбастер.
Read more
play_arrow

Официјален трејлер за „Locked Down“ со Ен Хатавеј

Романтичната комедија на HBO ќе биде прикажана во САД на 14-ти овој месец.
Read more
реклама

Баљум Баљум и Тетово велоград

Read more

Австрија ќе испрати 651.000 дози вакцини од ЕУ за Западен Балкан

Read more

Кран го донесе огромниот кревет во новата вила на Роналдо

Read more

Комисијата за заразни болести препорача продолжување на рестриктивните мерки

Read more