трејлер

play_arrow

Netflix објави официјален трејлер за акционата фантазија Troll

Новиот филм со тематика од нордиската митологија е норвешка изработка и на норвешки јазик.
Read more
play_arrow

Официјален трејлер за серијата Notre Dame

Познатата париска катедрала Нотр Дам ја зафати сериозен пожар во аврил 2019 година, а Netflix и за тоа сними серија.
Read more
play_arrow

Netflix објави трејлер за мини-серијата Echoes

Новата мини-серија „Echoes“ е трилер мистерија за две сестри близначки кои делат опасна тајна.
Read more
play_arrow

Официјален трејлер за мјузиклот „Tick, Tick... Boom!“

Велат дека ќе биде еден од најдобрите мјузикли, а дали навистина ќе биде така ќе дознаеме наредниот месец.
Read more
play_arrow

Излезе трејлерот за новиот филм на Клинт Иствуд „Cry Macho“

Клинт Иствуд се враќа на сцената со „Cry Macho“, чиј официјален трејлер беше објавен од Warner Bros Pictures.
Read more
play_arrow

Оскар Ајзак е мистериозен коцкар во трејлерот за „The Card Counter“

Објавен е нов трејлер за трилерот „The Card Counter“ со Оскар Ајзак во главната улога.
Read more
play_arrow

Официјален трејлер за комедијата „Yes Day“

Што ако децата добијат ден во кој сѐ им е дозволено и тие ги поставуваат правилата?
Read more
play_arrow

Излезе тизер трејлерот за новата сезона на „Преспав“

Продукциската куќа „Охо“ денеска го пушти официјалниот тизер трејлер за 5. сезона од македонската хит-серија „Преспав“.
Read more
play_arrow

Објавен тизер трејлер за серијата „Bridgerton“

Netflix го објави трејлерот за долгоочекувата серија „Bridgerton“ снимена според бестселер романите на писателката Џулија Квин.
Read more
play_arrow

Возбудата расте - објавен трејлер за четвртата сезона на „The Crown“

Објавен е официјалниот трејлер за четвртата сезона на мегапопуларната серија „The Crown“ и во него доминира Џилијан Андерсон во улогата на Маргарет Тачер.
Read more