убиство

Убиство во Инџиково, скопјанец убиен од две маскирани лица

Скопје, 14 август 2020 (МИА) – Жител на скопско Инџиково ноќеска бил убиен во неговиот дом.
Read more
реклама

Зошто авионите не летаат преку Тихиот Океан?

Read more

Го зголемува ризикот од инфекција: Кој е најлошиот избор на заштитна маска?

Read more

Најнезаборавните пенали во поновата фудбалска историја

Read more

Какви порно филмови сака секој хороскопски знак?

Read more