УС Опен

play_arrow

Ѓоковиќ против Медведев во финалето на УС Опен

Read more

Циципас повторно се зaдржа во тоалет, а потоа победи

Грчкиот тенисер и трет носител на УС Опен, Стефанос Циципас, се пласираше во третото коло на Отвореното првенство на Соединетите држави по победата против Французинот Адриан Манарино (44. АТП).
Read more

Ѓоковиќ на УС Опен ќе носи часовник вреден 19.000 евра

Новак Ѓоковиќ ќе се обиде да влезе во историјата на УС Опен кој почнува денес, а првиот светски рекет во Њујорк ќе носи луксузен часовник вреден 19.000 евра.
Read more
реклама

Не простуваат лесно: Хороскопски знаци кои најдолго се лутат

Read more

Клуни одбил 35 милиони долари за еднодневно снимање реклама

Read more

Знаци што покажуваат дека старата љубов уште ве нема преболено

Read more

Првата студија покажа: Омикрон успешно го избегнува имунитетот стекнат по природен пат

Read more