Ванда Нара

Икарди објави приватни пораки од Ванда и ја нарече токсична

Аргентинскиот напаѓач Мауро Икарди ја нарече својата 35-годишна сопруга Ванда Нара токсична и ја обвини дека се обидува да го контролира неговиот живот.
Read more
filter

Се разведуваат Икарди и Ванда: Крај на најконтроверзната љубовна приказна во спортот

Аргентинскиот фудбалер Мауро Икарди и неговата сопруга (и воедно негов агент) Ванда Нара повеќе не се заедно, објави Ванда на својот профил на Instagram.
Read more

Ванда Нара провоцира: Без љубов нема дерби, честитки за пријателите во Милан

Ванда Нара испрати контроверзна порака преку социјалните мрежи по вчерашниот пораз на Интер од Милан со 1:2 во Дерби дела Мадонина.
Read more
реклама

Приватните превозници во петок ќе го блокираат Скопје со 200 автобуси

Read more

Пет застрашувачки пророштва на Баба Ванѓа за 2023 година

Read more

Дали беше паметно да оживееме древни вируси од сибирскиот вечен мраз?

Read more

Како киселата зелка го чува имунитетот?

Read more