вијагра

Што се случува во телото откако ќе земете „вијагра“?

Кога е ерекцијата најсилна, колку трае и како точно делува лекот „вијагра“ се само дел од прашањата кои многу мажи си ги поставиле во врска со овој популарен лек за потенција кој се користи и за „екстра стимулација“.
Read more

„Вијаграта“ е поврзана со речиси 70 отсто помал ризик од Алцхајмерова болест

Примањето на лекот „силденафил“, попознат под брендот „вијагра“, е поврзано со значително помал ризик од развој на Алцхајмерова болест, открива едно американско истражување.
Read more
реклама

Илон Маск: Во иднината нема да има телефони

Read more

Се појави нов сој на коронавирусот

Read more
Брзи и лесни летни рецепти

Готвење за двајца: Брзи и лесни летни рецепти

Read more

Грешки во готвењето што го расипуваат вкусот на полнетите пиперки

Read more