Vikings: Valhalla

play_arrow

Објавен првиот трејлер за серијата „Vikings: Valhalla“

По помалку од една година од емитувањето на последната, шеста сезона на серијата „Vikings“, објавен е првиот трејлер за спиноф серијата „Vikings: Valhalla“, во продукција на Netflix.
Read more
реклама

Кои се најголемите опасности од гледање порно филмови?

Read more

Како точно се пресметува возраста на кучињата во човечки години?

Read more

Што е поздраво - свинска маст или масло?

Read more

Кое е вашето идеално место за секс според хороскопот?

Read more