Владимир Соловјов

play_arrow

Рускиот пропагандист Соловјов: Секој обид за апсење на Путин е објава на војна

Пропагандистот на Путин, Владимир Соловјов, во неделата повика на нуклеарен напад врз секоја земја што ќе се обиде да го уапси рускиот претседател Владимир Путин по налог издаден од Меѓународниот кривичен суд (IC
Read more
реклама

Три најдобри протеини за здравo срце

Read more

Неделен хороскоп од 15 до 21 јули според руски астролог

Read more

Кој е идеалниот крвен притисок кон кој треба да се стремиме?

Read more

Се огласи Меланија Трамп: Монструм!

Read more