Влатко Стојановски

ФФМ проба да објасни зошто не го номинирала Стојановски за играч на сезоната

ФФМ проба да објасни зошто не го номинирала Стојановски за играч на сезоната

Многу реакции во јавноста предизвика изоставувањето на најдобриот стрелец Влатко Стојановски од изборот за најдобар фудбалер на изминатата сезона во Првата лига, па ФФМ проба да објасни зошто постапила така.
Read more
реклама

Зошто авионите не летаат преку Тихиот Океан?

Read more

Го зголемува ризикот од инфекција: Кој е најлошиот избор на заштитна маска?

Read more

Најнезаборавните пенали во поновата фудбалска историја

Read more

Какви порно филмови сака секој хороскопски знак?

Read more