време

Претпладне сончево со умерена облачност, попладне нестабилно со пороен дожд

Времето претпладне ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Околу пладне и попладне ќе има појава на локална нестабилност со пороен дожд, грмежи и засилен ветер.
Read more

Сончево со мала облачност, попладне дожд, грмежи и ветер

Скопје, 4 јули 2020 (МИА) – Времето претпладне ќе биде сончево со мала до умерена облачност.
Read more
реклама

Италија личи на чизма, Албанија на кондом, а Македонија?

Read more
Седум славни личности кои имале тежок почеток

Седум славни личности кои имале тежок почеток

Read more
Јадете помалку сол за да се чувствувате подобро

Јадете помалку сол за да се чувствувате подобро

Read more
Секси муабети: Како да бидете „безобразни во кревет“?

Секси муабети: Како да бидете „безобразни во кревет“?

Read more