временска прогноза

Сончево и многу топло, од утре опаѓање на температурите

Времето денеска ќе биде сончево и многу топло со мала до умерена облачност.
Read more

Температури до 42°C, попладне пороен дожд и грмежи

Read more

Температури до 42°C, UV индексот 10

Времето денеска ќе биде сончево и многу топло со мала до умерена локална облачност.
Read more

Сончево и многу топло, максималната температура до 40°C

Времето денеска ќе биде сончево и многу топло, попладне со мала до умерена локална облачност.
Read more

Сончево и многу топло со температури до 39°C

Времето денеска ќе биде сончево и многу топло со мала до умерена локална облачност.
Read more

Сончево и потопло со мала до умерена локална облачност

Времето денеска ќе биде сончево и потопло со мала до умерена локална облачност.
Read more

Сончево и многу топло време, температури до 38°C

Времето денеска ќе биде сончево и многу топло, попладне со мала до умерена локална облачност.
Read more

Сончево и потопло со мала до умерена облачност

Времето денеска ќе биде сончево и потопло со мала до умерена облачност.
Read more

Претпладне сончево и топло време, попладне нестабилно со пороен дожд и грмежи

Времето денеска претпладне ќе биде сончево и топло со мала до умерена облачност.
Read more

Претпладне сончево, попладне наместа нестабилно со пороен дожд и грмежи

Времето претпладне ќе биде сончево и топло со мала до умерена облачност.
Read more

Сончево време, попладне со пороен дожд и грмежи

Времето денеска ќе биде сончево и многу топло со мала до умерена облачност.
Read more

Многу топло време со температуро до 40°C

Read more
реклама

Како да се ослободите од мувлата што се лепи на силиконот во веце?

Read more

Што да направите во случај да ви прегрее моторот на автомобилот?

Read more

Колку чекори дневно треба да правите за да бидете фит?

Read more

Сите ајкули тестирани на кокаин во Бразил биле позитивни

Read more