вселенско летало

play_arrow

Chang’e 5 успешно слета на Месечината

Кинеското вселенско летало Chang’e 5 успешно слета на Месечината.
Read more
реклама

Вучиќ прикажа фотографии со оружје и безживотни тела со траги на мачење

Read more

Овие се седумте најдобри мобилни телефони во светот

Read more

Не, Илон Маск не е мртов

Read more

Првпат воведена е-трговија во Пошта – онлајн нарачки со можност за испорака до адреса

Read more