wizz air

Wizz Air: Обновени рутите од и до Македонија, достапни 34 дестинации

Нискобуџетната авиокомпанија Wizz Air објави дека со повторното отворање на рутите од аеродромите во Скопје и Охрид, на кои од вчера се опслужуваат патнички летови по пауза од 3,5 месеци поради мерките за пандемијата со COVID-19, патницит
Read more
На летовите со Wizz Air од 1 мај со маски

На летовите со Wizz Air од 1 мај со маски

Екипажот и патниците да носат заштитни маски, да се одржува физичка дистанца пред чекирање, како и при влегување и излегување од авион, а на летови каде што ќе има можност ќе се обезбеди и оддалеченост помеѓ
Read more
реклама

Проститутките први на удар на засилените КОВИД мерки

Read more

Турски F-16 урнал ерменски Su-25 авион

Read more

Се влошува војната меѓу Ерменија и Азербејџан

Read more

Еротски колаж

Read more