здрава храна

Не се откажувајте од храната, туку јадете умерено

Правилната исхрана е само онаа која вклучува внесување на сите важни хранливи материи. Од ништо не треба да се откажувате, бидејќи тоа може негативно да влијае на работата на организмот.
Read more
реклама

Русија го враќа ударот: Ќе носи војска на Куба и во Латинска Америка

Read more

Најпривлечната фудбалерка во светот ја потврди врската со Даглас Луис

Read more

Пукање во Украина: Војник со „калашников“ уби 5 чувари во воена фабрика

Read more

Најочигледниот знак дека ви треба повеќе витамин Д

Read more