Жорди Алба

Жорди Алба денеска потпишува за Интер Мајами

Жорди Алба денеска ќе потпише за Интер Мајами, објави Miami Herald.
Read more

Жорди Алба се жртвува за Лионел Меси

Поранешниот стандарден лев бек на Барселона Жорди Алба (34) потпиша предвремено раскинување на договорот со каталонскиот клуб.
Read more
реклама

Земјотрес во Скопје

Read more

Речиси магичен пијалак за слабеење согорува масти додека спиете

Read more

Чистка во Грција: Панично се собираат чадори и маси од плажите

Read more

Ѓоковиќ откри што ѝ рекол на принцезата Кејт на Вимблдон, се осврнал и на нејзиниот изглед

Read more