Телеком Black Friday попусти што не се пропуштаат

Попуст до 8.000 денари за телефони, достапни само во Телеком онлајн продавницата 

Македонски Телеком во рамките на Black Friday и Cyber Monday акцијата овозможува големи попусти на атрактивни мобилни телефони. Корисниците можат да купат телефони од брендовите Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, Sony, Motorola и Nokia со попуст и до 8.000 денари. Одредени модели, пак можат да се купат и по цена од 1 денар. Попустот на телефоните се однесува за корисници на Magenta 1 М и Smart М тарифните модели, со договор во Доверба 24.

Корисниците кои што ќе нарачаат телефон во рамки на Black Friday акцијата, можат да ја искористат и актуелната кампања на Телеком за осигурување смартфон за само 1 денар. Промотивното осигурување важи за период од 2 години и се однесува за секој нов телефон купен купен со Доверба 24 во Magenta 1 M и Magenta 1 L, како и во Smart M и Smart L тарифите.

Black Friday акцијата ќе трае заклучно до 02.12. Со нарачката вклучена е достава, а количините на телефоните се ограничени. Попустот за корисниците ексклузивно е достапен во Телеком онлајн продавницата.

*Промотивен текст

реклама

Порнографски видеа и фотографии со девојки и жени од Гевгелија препраќани на социјалните мрежи

Read more

Српски туристи избркани од грчкиот остров Евија

Read more

Во карантин македонски државјани кои дошле од Авганистан, дел од нив позитивни на COVID-19

Read more

Видеоиграта Super Mario Bros. од 1985 година продадена на аукција за 114.000 долари

Read more

Живот

Среќен роденден, Никола Тесла

Read more

Што сѐ ги нервира вашите колеги кај вас?

Read more

Запалена статуата на Меланија Трамп во Словенија

Read more

Како ќе патуваме со авион во ковид иднината?

Read more

Магазин

  • play_arrow

10-минутни лесни вежби за затегнат задник

Читај повеќе

Предлог за ручек: Печен лосос со ориз

Читај повеќе
  • play_arrow

Во забавена снимка: Како делуваат различните маски за заштита од COVID-19?

Читај повеќе

Вирална дилема: Која зебра гледа во камерата?

Читај повеќе
  • play_arrow

Рецепт на денот: Хумус на турски начин

Читај повеќе
  • play_arrow

Да ти нацртам: Што значи безбедна дистанца од 2 метра?

Читај повеќе

Како би ја опишале Македонска Пошта во една фотографија?

Читај повеќе
  • play_arrow

На плажите низ Флорида шета Смртта: Само ве потсетувам на вирусот

Читај повеќе
  • filter

Среќен роденден, Никола Тесла

Читај повеќе