Толку убавина на едно место: Кои актери ќе ги видиме во „The Gray Man“?

Ѕвездата на хит серијата „Bridgerton“ Реге-Жан Пејџ им се придружи на актерите кои ќе бидат дел од „The Gray Man“, филм кој се очекува да биде најскапиот во историјата на оваа платформа.

Пејџ ќе се појави заедно со Рајан Гослинг и Крис Еванс. Оваа вест особено го израдува женскиот дел од публиката.

„Чекајте, овие тројца во ист филм? Не можам да дочекам. Ова ќе биде најдобриот филм на сите времиња. Толку убавина на едно место“, се дел од реакциите.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Regé-Jean Page (@regejean)

Во акциониот шпионски трилер покрај Пејџ, Гослинг и Еванс ќе ги видиме Били Боб Торнтон, Ана де Армас, Џесика Хенвик и Џулија Батерс.

Не е познато каква улога ќе толкува Пејџ, но филмот се темели според истоимениот роман на авторот Марк Гринеј од 2009 година.

URL
URL
URL
реклама

Баљум Баљум и Тетово велоград

Read more

Австрија ќе испрати 651.000 дози вакцини од ЕУ за Западен Балкан

Read more

Кран го донесе огромниот кревет во новата вила на Роналдо

Read more

Комисијата за заразни болести препорача продолжување на рестриктивните мерки

Read more

Филм & ТВ

Објавен трејлерот за новата драма на Netflix - „Ferry“

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

„Godzilla vs. Kong“ руши рекорди на светскиот бокс-офис

Read more

Кој од „Friends“ заработил најмногу?

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Објавен трејлерот за новата драма на Netflix - „Ferry“

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • play_arrow

„Godzilla vs. Kong“ руши рекорди на светскиот бокс-офис

Читај повеќе

Кој од „Friends“ заработил најмногу?

Читај повеќе
  • play_arrow

Прв трејлер за „12 Mighty Orphans“

Читај повеќе
  • play_arrow

Обожавателите на „Game of Thrones“ не се одушевени од новиот трејлер

Читај повеќе

Мадс Микелсен ќе се приклучи на екипата на филмот „Indiana Jones 5“

Читај повеќе

Моника Белучи изгледа совршено и како вештерка

Читај повеќе
  • play_arrow

Чао корона од Мик Џегер

Читај повеќе