Топ 10 грешки во Harry Potter филмовите

Не треба да сте волшебник или волшебничка за да ги приметите овие грешки кои се појавуваат во филмовите од „Harry Potter“ франшизата.

Сите овие грешки се грешки кои самите фанови успеаја да ги забележат гледајќи ги осумте филмови за седумте книги на славниот волшебник.

реклама

Филм & ТВ

Хиларија и Алек Болдвин го добија седмото дете

Read more

Мила Кунис: Немаме намера да израснеме разгалени детишта

Read more

„Најсреќниот човек на светот“ е македонски кандидат за Оскар 

Read more

Дона од Baywatch ја откри тајната како на 54 години изгледа прекрасно

Read more

Нови видеа

play_arrow

Моќни јога вежби за сила и баланс на телото

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

15 неверојатни машини за кои не би верувале дека постојат

Read more
play_arrow

Топ 10 моменти од кралицата Елизабета во The Crown

Read more
play_arrow

Смешни моменти: Фејл компилација од падови и сопки

Read more
play_arrow

За совршена линија: Пилатес вежби од кои се топат масните наслаги

Read more
play_arrow

15 воени пронајдоци кои го променија светот

Read more
play_arrow

Каков ќе биде крајот на универзумот?

Read more
play_arrow

15 генијални машини кои произведуваат струја

Read more
play_arrow

Топ 15 најстари дрвја кои сѐ уште постојат

Read more
play_arrow

Што ако универзумот престане да се шири?

Read more
play_arrow

15 места низ светот каде „обичните смртници“ не смеат да стапнат

Read more