Филм & ТВ

Топ 10 листа: Најпиратираните филмови на неделата

10. јануари 2017 - 9:01 | И.М.

Најновата листа на најпиратираните филмови на неделата на торентите е тука, а на врвот на истата е најновиот филм со Том Круз, „Jack Reacher: Never Go Back“, пишува TorrentFreak.

На торентите неделава се појавија три нови филмови и тоа The Girl on The Train, Fences и Death Race 2050.

Целосната топ 10 листа изгледа вака:

1. Jack Reacher: Never Go Back (Subbed HDRip)    

Loading the player...

2. The Accountant    

3. Keeping Up with the Joneses    

4. The Girl on The Train

Loading the player...

5. Deepwater Horizon

6. Doctor Strange (HDTS)

7. Fences (DVDscr)

Loading the player...

8. Rogue One: A Star Wars Story (HDTS)

9. Death Race 2050

Loading the player...

10. The Magnificent Seven

 

Коментирај