Топ 10 најдобри епизоди од „Black Mirror“

Се чини дека серијата „Black Mirror“ стана уште поактуелна во овој период бидејќи луѓето сметаат дека таа го предвиде сето она што ни се случува во изминативе години, вклучително и сега.

WatchMojoUK направи избор од десетте најдобри епизоди од „Black Mirror“. Која е вашата омилена? Погледнете го видеото.

реклама

Филм & ТВ

Netflix објави трејлер за СФ трилерот „Oxygen“

Read more

Популарната „How I Met Your Mother“ добива продолжение

Read more

Официјален трејлер за „Кујната на Марио“

Read more

Џејн Фонда проговори за својот „најпотресителен“ бакнеж во животот

Read more

Нови видеа

play_arrow

Netflix објави трејлер за СФ трилерот „Oxygen“

Read more
play_arrow

Седум начини како да ја намалите болката по вежбањето

Read more
play_arrow

Нашата планета, нашиот дом

Read more
play_arrow

8-минутни вежби за стомачни мускули со Памела

Read more
play_arrow

Дај ми да се напијам

Read more
play_arrow

23 трикови за преживување што ќе ви бидат од корист

Read more
play_arrow

Спасување дете од воз во последен момент

Read more
play_arrow

Група луѓе излегоа од автомобилите за да го расчистат патот за амбулантно возило

Read more
play_arrow

Спасување ранета кукавица

Read more
play_arrow

Кој е најболниот убод од инсект?

Read more
play_arrow

Десет филмски ликови кои не заслужија да умрат

Read more
play_arrow

Како да го продолжите векот на батеријата на вашиот iPhone?

Read more