Топ 10 најдобри сцени од „Vikings“

Оваа серија е во продукција на History Channel и е правена според историска предлошка. Доколку сакате да дознаете нешто повеќе за опасните жени воинки коишто живееле на територијата на Скандинавија, мора да ја гледате „Vikings“.

Одлична актерска екипа, интересна приказна и уште многу многу заплети.

Доколку веќе сте ја гледале оваа одлична серија, потсетете се на 10. најдобри сцени. Се сеќавате ли на сцените кога Лагерта ја покажа нејзината неверојатна сила или кога Рагнар стана крал, а Роло завладеа со Франција? Погледнете го видеото.

реклама

Филм & ТВ

Објавен трејлерот за „The Christmas Chronicles 2“ со Курт Расел и Голди Хоун

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

„The Minions of Midas“ - нова серија на Netflix која ќе ја обожавате

Read more

Овој октомври, обложете се на Ал Пачино

Read more

Нови видеа

play_arrow

Добредојдовте во иднината: Поглед во Koenigsegg Gemera

Read more
play_arrow

Пингвински приказни: Борба за живот

Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за „The Christmas Chronicles 2“ со Курт Расел и Голди Хоун

Read more
play_arrow

Елон Маск ја откри локацијата на првата база на Марс

Read more
play_arrow

Најдобриот рецепт за палента со печурки

Read more
play_arrow

Како да блокирате некого на TikTok?

Read more
play_arrow

20-минутни вежби со тегови за совршен задник

Read more
play_arrow

Шест брзи рецепти за вкусен појадок

Read more
play_arrow

Десет бизарни предмети од Земјата што сега лебдат во вселената

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

„The Minions of Midas“ - нова серија на Netflix која ќе ја обожавате

Read more
play_arrow

Топ 10 нови и бесплатни игри за 2020 година

Read more