Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Torrent Freak ја објави новата листа на најпиратирани филмови во изминатите седум дена.

На првото место е „Joker“, а по него следуваат „Ad Astra“ и „JoJo Rabbit“.

Оваа недела на листата, составена според симнувањата на BitTorrent, има четири нови филмови. Тоа се „JoJo Rabbit“, „Zombieland Double Tap“, „The Lighthouse“ и „The Aeronauts“.

Најсимнуван филм за изминатата недела е „Joker“.

Листата на Torrent Freak е од информативен карактер.

1. Joker

2. Ad Astra

3. JoJo Rabbit

4. 6 Underground

5. Zombieland: Double Tap

6. Once Upon a Time in Hollywood

7. The Lighthouse

8. Rambo: Last Blood

9. The Aeronauts

10. Gemini Man.

реклама

Стигна и првата аудиоснимка од Марс: Каков звук има на Црвената планета?

Read more

Мајк Тајсон заработува милиони долари од бизнисот со канабис

Read more

Невиден масакр: 79 затвореници убиени во три еквадорски затвори, некои обезглавени

Read more

Ставајте појас во кола, токму тоа му го спаси животот на Тајгер Вудс во сообраќајката

Read more

Сцена

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more
„Sadaku“ е најновото продолжение на култната хорор франшиза „Ring“

„Sadaku“ е најновото продолжение на култната хорор франшиза „Ring“

Read more
Прв трејлер за продолжението на „The Shining“: Јуан Мекгрегор одново го преживува хоророт во „Doctor Sleep“

Прв трејлер за продолжението на „The Shining“: Јуан Мекгрегор одново го преживува хоророт во „Doctor Sleep“

Read more
Disney ја откри иднината на франшизата „Star Wars“

Disney ја откри иднината на франшизата „Star Wars“

Read more
 

Ново

Затворено интернет кафе во Скопје, приведени 10 лица

Читај повеќе
  • filter

Она кога луѓето имаат полош ден од вашиот

Читај повеќе
  • filter

Освежениот MINI со 5 врати пристигнува во март

Читај повеќе
  • filter

Илустрирана љубов: Како изгледа кога омилената интернет двојка чека второ дете?

Читај повеќе
  • play_arrow

Колку различен е португалскиот во Португалија и во Бразил?

Читај повеќе

Вакцинирани 1.677 здравствени работници, над 111.000 граѓани пријавени за вакцинација

Читај повеќе
  • play_arrow

Што пишува во декодираната тајна порака на роверот што слета на Марс?

Читај повеќе
  • filter

Instagram убавица: Аби Доус

Читај повеќе

Повеќе од 3.500 заразени во Србија, 15 лица починаа

Читај повеќе