Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Torrent Freak ја објави најновата листа на десетте најсимнувани филмови на BitTorrent.

На првото место е „Terminator: Dark Fate“, а по него следуваат „Joker“ и „Doctor Sleep“.

Оваа недела на листата има три нови филмови, тоа се „Doctor Sleep“, „Playing With Fire“ и „Just Mercy“.

Најпиратиран филм е „Terminator: Dark Fate“. Листата на Torrent Freak е од информативен карактер.

1. Terminator: Dark Fate

2. Joker

3. Doctor Sleep

4. 1917

5. Maleficient: Mistress of Evil

6. Playing With Fire

7. Dark Waters

8. Frozen 2

9. Once Upon a Time … in Hollywood

10. Just Mercy

реклама

Што се случува доколку секој втор ден правите по 200 склекови?

Read more

Секс-пози за кои луѓето повеќе зборуваат, отколку што ги практикуваат

Read more

Најсмешните новинарски незгоди со животни

Read more

Вистина или мит: Дали цимет и мед помагаат при слабеење?

Read more

Филм & ТВ

Сè што е погрешно со „Anabelle Comes Home“

Read more

Ќе се снима продолжение на славниот „The Passion of the Christ“

Read more

„Синеплекс“ повторно ги отвора киносалите

Read more

Втор трејлер за анимираната авантура „Over The Moon“

Read more

Сцена

  • play_arrow

Сè што е погрешно со „Anabelle Comes Home“

Читај повеќе

Ќе се снима продолжение на славниот „The Passion of the Christ“

Читај повеќе

„Синеплекс“ повторно ги отвора киносалите

Читај повеќе
  • play_arrow

Втор трејлер за анимираната авантура „Over The Moon“

Читај повеќе
  • play_arrow

Netflix го објави официјалниот трејлер за хорор-серијата „The Haunting of Bly Manor“

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 20 ликови на вонземјани на сите времиња

Читај повеќе
  • play_arrow

Ако ја сакавте „Vikings“, ќе ја обожавате историската сага „The Barbarians“

Читај повеќе
  • play_arrow

Netflix го објави морничавиот трејлер за филмот „Cadaver“

Читај повеќе
  • play_arrow

Нови авантури на праисториското семејство во трејлерот за „The Croods: A New Age“

Читај повеќе