Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

TorrentFreak ја објави новата листа на најпиратирани филмови во текот на изминатите седум дена. Најсимнуван филм за изминатата недела е „Star Wars: Episode IX“.

По него следат „The Invisible Man“ и „1917“.

Оваа недела има четири нови филмови на листата, тоа се „The Invisible Man“, „The Hunt“, „Onward“ и „The Banker“.

Податоците и листата на TorrentFreak се од информативен карактер.

Ова е листата на десетте најсимувани филмови изминатата недела:

1. Star Wars: Episode IX

2. The Invisible Man

3. 1917

4. Sonic The Hedgehog

5. Jumanji: The Next Level

6. The Hunt

7. Frozen II

8. Onward

9. Contagion

10. The Banker

реклама

Родителите на деца кои одат во училиште да се вратат на работа, одлучи Владата

Read more

Протести во Белград поради враќањето на полицискиот час, полицијата употреби солзавец

Read more

Како паметно да одговорите на навреда?

Read more

Витаминот Д и коронавирусот - Вистинска или залудна надеж?

Read more

Филм & ТВ

„Love on the Spectrum“ – каков е светот на љубовта за луѓето со аутизам?

Read more

Џони Деп на суд се бори против клевета - не ја тепал бившата

Read more

Најдобрите филмови во 2020, досега

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Сцена

  • play_arrow

„Love on the Spectrum“ – каков е светот на љубовта за луѓето со аутизам?

Читај повеќе
  • play_arrow

Нов сингл на Љубојна  - „Љубов по Татунчо“ за македонскиот филм „Стела“

Читај повеќе
  • play_arrow

Џони Деп на суд се бори против клевета - не ја тепал бившата

Читај повеќе
  • play_arrow

Најдобрите филмови во 2020, досега

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе

Крис Хемсворт ќе мине низ најголемата физичка трансформација за Хулк Хоган

Читај повеќе
  • play_arrow

Netflix одбива да го тргне контроверзниот еротски филм „365 Days“ од репертоарот

Читај повеќе

Актерот Ник Кордеро почина од компликации со COVID-19

Читај повеќе

Двејн Џонсон најскапо платен инфлуенсер на Instagram

Читај повеќе