Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

TorrentFreak објави нова листа на десет најпиратирани филмови на BitTorrent во последните 7 дена.

На врвот на листата е „Bloodshot“, а по него следат „Birds of Prey“ и „Onward“.

Оваа недела на листата има шест нови филмови, станува збор за „Bloodshot“, „Birds of Prey“, „The Gentlemen“, „Bad Boys for Life“, „The Way Back“ и „The Call of the Wild“.

Најпиратиран филм е „Bloodshot“.

Листата на TorrentFreak е од информативен карактер.

Ова се десетте најпиратирани филмови во изминатите седум дена:

1. Bloodshot

2. Birds of Prey

3. Onward

4. The Invisible Man

5. The Gentlemen

6. Star Wars: Episode IX

7. Bad Boys for Life

8. 1917

9. The Way Back

10. The Call of the Wild

реклама

Скопјани масовно заминаа кон Маврово, Струга и Охрид за да го избегнат полицискиот час

Read more

Дневен преглед на состојбата со COVID-19 во светот

Read more

Охриѓанец лажно се претставувал како сообраќаен полицаец

Read more

Шампионот Вардар го смени официјалното име

Read more

Филм & ТВ

Кијану Ривс е „виновен“ за името на John Wick

Read more

Објавен трејлерот за трилер драмата „Run With The Hunted“

Read more

Емилија Кларк се враќа со хорор антологијата „Murder Manual“

Read more

„Total Recall“ слави 30 години, сите го паметат по една сцена

Read more

Сцена

Кијану Ривс е „виновен“ за името на John Wick

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавен трејлерот за трилер драмата „Run With The Hunted“

Читај повеќе
  • play_arrow

Емилија Кларк се враќа со хорор антологијата „Murder Manual“

Читај повеќе
  • play_arrow

„Total Recall“ слави 30 години, сите го паметат по една сцена

Читај повеќе
  • play_arrow

Зошто обожаваме да гледаме серии и филмови за криминалци?

Читај повеќе
  • play_arrow

Астронаутите на SpaceX слушале „AC/DC“ и „Black Sabbath“ при лансирањето

Читај повеќе
  • play_arrow

Погледнете го трејлерот за италијанската хорор серија „Curon“

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе

Клинт Иствуд го прослави 90. роденден

Читај повеќе