Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Објавена е нова листа на најсимнувани филмови на BitTorrent. „Bad Boys for Life“ е најпиратиран филм во изминатите седум дена.

TorrentFreak ја објави новата листа на десетте најпиратирани филмови. На прво место на листата е „Bad Boys for Life“, а по него следат „The Gentlemen„ и „Bloodshot“.

Оваа недела на листата, за разлика од минатата недела, има два нови филма. Тоа се „Underwater“ и „Sonic the Hedgehog“.

Податоците на TorrentFreak се од информативен карактер.

1. Bad Boys for Life

2. The Gentlemen

3. Bloodshot

4. Underwater

5. Birds of Prey

6. Sonic The Hedgehog

7. Onward

8Star Wars: Episode IX

9. The Call of the Wild

10. The Invisible Man

реклама

Филипче: Се координираме со соседите за отворање на границите, најверојатно нема да се бараат тестови

Read more

Познато од кои делови на Скопје се денешните новозаразени

Read more

Секси среда

Read more

SpaceX и НАСА лансираат астронаути во вселената, следете во живо

Read more

Филм & ТВ

Искрен трејлер за серијата „Friends“

Read more

Ова беа најгледаните серии на Netflix за време на карантинот

Read more

Погледнете како изгледа снимањето на филмот „Avatar 2“

Read more

Сè што е погрешно со „Birds of Prey“

Read more

Сцена

  • play_arrow

Искрен трејлер за серијата „Friends“

Читај повеќе
  • play_arrow

Ова беа најгледаните серии на Netflix за време на карантинот

Читај повеќе
  • filter

Погледнете како изгледа снимањето на филмот „Avatar 2“

Читај повеќе
  • play_arrow

Сè што е погрешно со „Birds of Prey“

Читај повеќе
  • play_arrow

„Friends“ најпопуларна серија во карантин

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе

„Исцелител“ вечерва премиерно на МРТ

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавен трејлерот за петтата сезона на „Queer Eye“

Читај повеќе
  • play_arrow

Шарлиз Терон е бесмртна хероина во акцијата „The Old Guard“

Читај повеќе