Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Секоја недела TorrentFreak објавува нова листа на десетте најпиратирани филмови на неделата. Две недели по ред најсимнуван филм на BitTorrent е „Justice League Dark: Apokolips War“.

По него следат „Extraction“ и „Capone“. Оваа недела на листата има 4 нови филмови, тоа се „Capone“, „Scoob“, „The Call of The Wild“ и „Onward“.

Листата на TorrentFreak е од информативен карактер.

1. Justice League Dark: Apokopolips War

2. Extraction

3. Capone

Remote video URL

4. Bad Boys for Life

5. Scoob

Remote video URL

6. The Call of The Wild

7. Emma

8. Onward

Remote video URL

9. Sonic The Hedgehog

10. Birds of Prey

реклама

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Гаф на романски министер стана хит на социјалните мрежи

Read more

Советот на Европа предупреди за биотероризам по пандемијата на COVID-19

Read more

Силна бура ја погоди Австралија

Read more

Филм & ТВ

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

„Исцелител“ вечерва премиерно на МРТ

Read more

Објавен трејлерот за петтата сезона на „Queer Eye“

Read more

Шарлиз Терон е бесмртна хероина во акцијата „The Old Guard“

Read more

Сцена

  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе

„Исцелител“ вечерва премиерно на МРТ

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавен трејлерот за петтата сезона на „Queer Eye“

Читај повеќе
  • play_arrow

Шарлиз Терон е бесмртна хероина во акцијата „The Old Guard“

Читај повеќе
  • play_arrow

Сè што е погрешно со „Spies in Disguise“

Читај повеќе
  • filter

Како би изгледале познатите филмови со други актери во главната улога?

Читај повеќе
  • play_arrow

Погледнете го трејлерот за последната сезона на „13 Reasons Why“

Читај повеќе

Брнабиќ: Exit ќе се одржи во август

Читај повеќе

Питер Динклиџ и Џејсон Момоа ќе глумат во хорор филм

Читај повеќе