Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Секоја недела TorrentFreak ја објавува листата на најсимнувани филмови на BitTorrent. Оваа недела на врвот е хоророт „You Should Have Left“.

Листата е од информативен карактер, а статистиката е направена од јавни извори.

Во последните седум дена најсимнуван филм е „You Should Have Left“, а по него следат „Force of Nature“ и „Irresistible“. На листата има четири нови филмски наслови, станува збор за „Irresistible“, „Jungle Beat“, „Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga“ и „Trolls World Tour“.

Најновата листа на пиратирани филмови:

1. You Should Have Left

Remote video URL

2. Force of Nature

3. Irresistible

4. Jungle Beat

5. Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

6. Artemis Fowl

7. The King of Staten Island

8. Trolls World Tour

9. Da 5 Bloods

10. Bad Boys for Life

реклама

Филм & ТВ

Бекинсејл: Излегувам со помлади момчиња за да ве нервирам

Read more

[КАЈГАНА препорака] Што да гледате на Netflix во јули?

Read more

Погледнете го трејлерот за возбудливиот трилер „Fatal Affair“

Read more

Тамара, Љубо и Атанас од „Медена земја“ ќе одлучуваат за Оскарите догодина

Read more

Сцена

  • play_arrow

Далај Лама објави нова песна

Читај повеќе

Бекинсејл: Излегувам со помлади момчиња за да ве нервирам

Читај повеќе
  • play_arrow

[КАЈГАНА препорака] Што да гледате на Netflix во јули?

Читај повеќе
  • play_arrow

Виери, Вентола и Адани снимија песна

Читај повеќе
  • play_arrow

Погледнете го трејлерот за возбудливиот трилер „Fatal Affair“

Читај повеќе
  • play_arrow

Дуа Липа сака да сними дует со Мадона

Читај повеќе

Тамара, Љубо и Атанас од „Медена земја“ ќе одлучуваат за Оскарите догодина

Читај повеќе
  • filter

Како изгледаат денес актерите од „50 First Dates“?

Читај повеќе
  • play_arrow

Погледнете го трејлерот за „Cursed“ - новата серија на Netflix

Читај повеќе