Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

TorrentFreak објави нова листа на десетте најпиратирани филмови на BitTorrent во изминатите седум дена.

На врвот се наоѓа „Monster Hunter“, а по него следуваат „Judas and the Black Messiah“ и „Wrong Turn“. Листата е од едукативен карактер и е направена од јавни извори.

Оваа недела на листата има два нови филмски наслови, за разлика од минатата недела. Станува збор за „Monster Hunter“ и „I Care A Lot“

„Monster Hunter“ е најсимнуван филм во изминатите неколку дена.

Remote video URL

1. Monster Hunter

2. Judas and the Black Messiah

3. Wrong Turn

4. The Little Things

5. Willy’s Wonderland

6. Wonder Woman 1984

7. Tenet

8. Soul

9. Palmer

10. I Care A Lot.

реклама

Откриен е нов сој: Високозаразен, ја намалува ефикасноста на вакцината

Read more

Вучиќ прикажа фотографии со оружје и безживотни тела со траги на мачење

Read more

Пирати, блуд и неморал: Како „Божјата казна го стигна најгрешниот град во светот“?

Read more

Овие се седумте најдобри мобилни телефони во светот

Read more

Филм & ТВ

Запознајте ги новите суперхероини на „Thunder Force“

Read more

Топ 20 најдобри песни на принцези од Disney

Read more

Во април ќе се снима специјалната епизода на „Friends“

Read more

Топ 20 филмски парови со најлоша хемија

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Запознајте ги новите суперхероини на „Thunder Force“

Читај повеќе
  • play_arrow

Ибра и Михајловиќ запеаја на Санремо

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 20 најдобри песни на принцези од Disney

Читај повеќе
  • play_arrow

Во април ќе се снима специјалната епизода на „Friends“

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 20 филмски парови со најлоша хемија

Читај повеќе

Толку убавина на едно место: Кои актери ќе ги видиме во „The Gray Man“?

Читај повеќе
  • play_arrow

Црквата реагира на „сатанистичката“ песна за Евровизија на Кипар

Читај повеќе
  • play_arrow

Најдобриот психолошки трилер на сите времиња

Читај повеќе
  • play_arrow

Сè што е погрешно со „Harry Potter & The Sorcerer's Stone“

Читај повеќе