Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

TorrentFreak објави нова листа на најпиратирани филмови на BitTorrent во изминатите седум дена.

Најсимнуван филм е „Monster Hunter“, а по него следат „Tom and Jerry“ и „The Little Things“.

Листата на TorrentFreak е од едукативен карактер, а податоците се собрани од јавни извори. На новата листа има два филма, за разлика од минатата недела.

Станува збор за „Tom and Jerry“ и „The United States vs. Billie Holiday“.

Remote video URL

Погледнете ја целосната листа:

1. Monster Hunter

2. Tom and Jerry

3. The Little Things

Remote video URL

4. Wonder Woman 1984

5. The United States vs. Billie Holiday

Remote video URL

6. Judas and the Black Holiday

7. Wrong Turn

Remote video URL

8. Tenet

9. Soul

Remote video URL

10. I Care A Lot

реклама

Ѕирнете во луксузната вила на Новак Ѓоковиќ во Шпанија

Read more

Пентагон: Снимките на НЛО од 2019 година се автентични

Read more

ЕМА истражува нова нуспојава од вакцината на AstraZeneca

Read more

Убавица на денот: Луција Јаворчекова

Read more

Филм & ТВ

Обожавателите на „Game of Thrones“ не се одушевени од новиот трејлер

Read more

Мадс Микелсен ќе се приклучи на екипата на филмот „Indiana Jones 5“

Read more

Моника Белучи изгледа совршено и како вештерка

Read more

Погледнете го вториот трејлер за „Fast and Furious 9“

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Обожавателите на „Game of Thrones“ не се одушевени од новиот трејлер

Читај повеќе

Мадс Микелсен ќе се приклучи на екипата на филмот „Indiana Jones 5“

Читај повеќе

Моника Белучи изгледа совршено и како вештерка

Читај повеќе
  • play_arrow

Чао корона од Мик Џегер

Читај повеќе
  • play_arrow

Погледнете го вториот трејлер за „Fast and Furious 9“

Читај повеќе

Топ 10 најсмешни романтични комедии на сите времиња

Читај повеќе

Тимот на Џенифер Анистон демантира дека актерката ќе посвои дете

Читај повеќе

Ченинг Тејтум објави секси селфи и го „запали“ Instagram

Читај повеќе
  • play_arrow

Многу ѕвезди, уште повеќе акција во трилерот „Hitman’s Wife’s Bodyguard“

Читај повеќе