Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

TorrentFreak ја објави новата листа на најсимнувани филмови на торент сајтовите.

Најпиратиран филм во изминатите седум дена е „Free Guy“, а по него следат „Candyman“ и „Old“.

Податоците за оваа листа се единствено од информативен и едукативен карактери и истите се собрани од јавни извори.

Оваа недела на листата има три нови филмски наслови, за разлика од минатата недела. Станува збор за „Free Guy“, „Only Murders In the Building“ и „Cry Macho“.

Remote video URL

Ова е целосната листа:

1. Free Guy
2. Candyman
3.Old
4. The Suicide Squad
5. Black Widow
6. F9: The Fast Saga
7. Only Murders in the Building
8. Jungle Cruise
9. Cry Macho
10. Malignant
реклама

Избрани 31 градоначалник во првиот круг, ВМРО-ДПМНЕ со најмногу победници

Read more

Апасиев: Имаме советници во над 30 општини

Read more

Малолетната ќерка на Хајди Клум позираше со разголени гради за Rollacoaster

Read more

Данела Арсовска изби во водство пред Петре Шилегов во трката за градоначалник на Скопје

Read more

Филм & ТВ

Серијата „You“ ја престигна „Squid Game“ и моментално е најгледана на Netflix

Read more

Бокс-офис: Хоророт „Halloween Kills“ директно на врвот

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Најважните животни лекции што ќе ги научите од „Squid Game“

Read more
 

Сцена

Кање со бизарна маска се појави на свадба кај синот на најбогатиот човек во светот

Читај повеќе
  • play_arrow

Серијата „You“ ја престигна „Squid Game“ и моментално е најгледана на Netflix

Читај повеќе
  • play_arrow

Бокс-офис: Хоророт „Halloween Kills“ директно на врвот

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • play_arrow

Најважните животни лекции што ќе ги научите од „Squid Game“

Читај повеќе
  • play_arrow

Како изгледа Роберт Патинсон во улогата на Бетмен?

Читај повеќе

Гледањето хорор филмови ги ублажува симптомите на стрес и анксиозност

Читај повеќе
  • filter

16 октомври 2007, загина Тоше Проески

Читај повеќе

Адел: Сакам да му објаснам на син ми зошто му го уништив целиот живот за мојата среќа

Читај повеќе