Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

TorrentFreak објави нова листа на најпиратирани филмови на торент сајтовите во изминатите седум дена.

Оваа недела на врвот на листата е „Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore“, а по него следуваат „The Unbearable Weight of Massive Talent“ и „Morbius“ меѓу првите три.

Листата е од едукативен и информативен карактер, а податоците во неа потекнуваат од јавни извори.  Два нови филма се наоѓаат на новата листа, за разлика од минатата недела, станува збор за „Spiderhead“ и „Jerry and Marge Go Large“.

Најсимнуван филм е „Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore“.

Погледнете ја целосната листа:

1. Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

2. The Unbearable Weight of Massive Talent

3. Morbius

4. The Batman

5. Everything Everywhere All at Once

6. Spiderhead

7. The Northman

8. Top Gun: Maverick

9. Jerry and Marge Go Large

10. Downton Abbey: A New Era.

Remote video URL
реклама

10 места во светот каде ајкулите најчесто напаѓаат

Read more

Научниците открија кој стои зад мистериозните убиства на ајкули во Јужна Африка

Read more

Хороскопски знаци кои најмалку си одговараат и најчесто се разделуваат

Read more

Што да очекуваме од Сончевата бура која утре ќе ја погоди Земјата?

Read more

Филм & ТВ

Квентин Тарантино и Даниела Пик добија второ дете

Read more

Филмови за Моби и жени композиторки за затворањето на Скопје Синема Сити

Read more

Филмско лето: Што ќе понуди програмата на 21. CINEDAYS?

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more
 

Сцена

Квентин Тарантино и Даниела Пик добија второ дете

Читај повеќе
  • play_arrow

Филмови за Моби и жени композиторки за затворањето на Скопје Синема Сити

Читај повеќе

Филмско лето: Што ќе понуди програмата на 21. CINEDAYS?

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • play_arrow

Анимираниот „Minions: The Rise of Gru 2“ лесно успеа да го освои бокс-офисот

Читај повеќе
  • filter

3 јули 1971, починал легендарниот Џим Морисон

Читај повеќе

Бијонсе во провокативно издание за омотот на новиот албум

Читај повеќе

Камерон Дијаз излегува од пензија за да снима филм со Џејми Фокс

Читај повеќе

„Killing in the Name“ на рипит

Читај повеќе