Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Torrent Freak објави нова листа од најпиратирани филмови на торент сајтовите.

На првото место се наоѓа „Prey“, најновиот филм за Предатор, а по него следат „Elvis“ и „Jurassic World Dominion“ меѓу првите три.

Листата на TorrentFreak е од едукативен и информативен карактер, податоците во неа се од јавни извори.

Оваа недела на листата има еден нов филмови, за разлика од минатата недела. Станува збор за „Day Shift“.

Филмот „Prey“ е најсимнуван филм во изминатите седум дена.

Погледнете ја целосната листа:

1. Prey
2. Elvis
3. Jurassic World Dominion
4. Minions: The Rise of Gru
5. Day Shift
6. Luck
7. Doctor Strange in the Multiverse of Madness
8. Lightyear
9. Top Gun: Maverick
10. The Batman
Remote video URL
реклама

Бритни Спирс повторно се разголи на Instagram, обожавателите се загрижени

Read more

Анален секс за почетници: 13 прашања кои секогаш сте сакале да ги поставите

Read more

Колапс на доларот: Многумина го предвидуваат, но никако да се случи

Read more

Картаполов без кочници: Кажете што се случува на фронтот, Русите не се глупави

Read more

Филм & ТВ

Бред Пит негира дека ги тепал Џоли и децата: Тоа е лага

Read more

Николас Кејџ не бил платен за филмот што му донесе Оскар

Read more

Кристијан Бејл: Ме прославија улоги што Дикаприо ги одбиваше

Read more

Продуцентите открија каков треба да биде следниот Џејмс Бонд

Read more
 

Сцена

Бред Пит негира дека ги тепал Џоли и децата: Тоа е лага

Читај повеќе
  • play_arrow

Николас Кејџ не бил платен за филмот што му донесе Оскар

Читај повеќе
  • filter

Бритни Спирс повторно се разголи на Instagram, обожавателите се загрижени

Читај повеќе

Кристијан Бејл: Ме прославија улоги што Дикаприо ги одбиваше

Читај повеќе

Продуцентите открија каков треба да биде следниот Џејмс Бонд

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 морничави и необични факти за The Addams Family

Читај повеќе
  • play_arrow

Бруталната Netflix серија за канибалот од Милвоки ги руши сите рекорди на гледаност

Читај повеќе

Канје Вест: Black Lives Matter е измама

Читај повеќе

Анџелина Џоли го обвини Бред Пит: Психички и физички ме малтретираше мене и децата 

Читај повеќе