Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Секоја недела TorrentFreak внимателно ги разгледува најпиратираните филмови на торент-страниците.

На врвот на листата е John Wick: Chapter 4, а Топ 3 го заокружуваат минатонеделниот број еден, The Super Mario Bros. Movie, на второто, и Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves кој остана на третото место.

Податоците што ги споделува TorrentFreak се исклучиво од информативна и едукативна природа.

Овие статистички податоци за преземање торенти се наменети само да обезбедат дополнителен увид во трендовите на пиратеријата. Сите податоци се собрани од јавни ресурси.

Има три нови наслова на листата која за изминатата недела изгледа вака:

1 John Wick: Chapter 4         
Remote video URL
2 The Super Mario Bros. Movie       
Remote video URL
3 Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves  
Remote video URL
    
4 Sisu 
Remote video URL
5 Avatar: The Way of Water 
Remote video URL
6 Ant-Man and the Wasp: Quantumania    
Remote video URL
7 The Covenant       
Remote video URL
  
8 Evil Dead Rise    
Remote video URL
     
9 Fast X       
Remote video URL
   
10 65  
Remote video URL
реклама

Кардиолог споделува навика која го спречува создавањето на згрутчувања во крвта

Read more

Експертите ги избраа најдобрите половни автомобили

Read more

Кој е човекот кој денеска го мрази цела Хрватска: Ова не му е прв скандал

Read more

Голем неделен хороскоп од 24 до 30 јуни

Read more

Филм & ТВ

Објавен првиот тизер за хоророт Nosferatu, фановите одушевени

Read more

Кој ќе може да добие бесплатен Netflix?

Read more

Актерка сведочеше против сексуалниот предатор Мика Алексиќ

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Објавен првиот тизер за хоророт Nosferatu, фановите одушевени

Читај повеќе

Кој ќе може да добие бесплатен Netflix?

Читај повеќе

Актерка сведочеше против сексуалниот предатор Мика Алексиќ

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе

Нови детали од истрагата за смртта на Метју Пери: Запленети мобилниот и лаптопот на славна личност

Читај повеќе
  • play_arrow

Прв трејлер за серијата Women in Blue – приказната за првите жени во мексиканската полиција

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • filter

Анџелина Џоли ја покажа новата тетоважа

Читај повеќе

Бредли Купер исмеван поради новиот имиџ

Читај повеќе