Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

BitTorrent ја објави новата листа на најприратирани филмови и на врвот се искачи второпласираниот наслов од минатата недела – „Avengers: Endgame“.

На второ место е „The Red Sea Diving Resort“, а топ три го заокружува „Godzilla: King of the Monsters“

Неделава има само еден нов наслов на листата.

Листата составена според податоците на TorrentFreak е од информативен и едукативен карактер, а за изминатата недела изгледа вака:

1 Avengers: Endgame      

2 The Red Sea Diving Resort      

3 Godzilla: King of the Monsters        

   

4 Hellboy    

5 Alita: Battle Angel          

6 Shazam!  

7 Pokémon Detective Pikachu  

8 Tolkien    

9 Men in Black: International

10 Long Shot          

реклама

Филм & ТВ

„Пријателите“ сепак нема да се соберат повторно

Read more

Во подготовка четврти и петти дел на „John Wick“

Read more

Куклата Попи од „Trolls“ повлечена од пазарот поради непристоен дизајн

Read more

Фотошоп магија: Холивудските ѕвезди позираат со нивните најпознати ликови

Read more

Сцена

„Пријателите“ сепак нема да се соберат повторно

Читај повеќе

Во подготовка четврти и петти дел на „John Wick“

Читај повеќе
  • play_arrow

Куклата Попи од „Trolls“ повлечена од пазарот поради непристоен дизајн

Читај повеќе
  • filter

Фотошоп магија: Холивудските ѕвезди позираат со нивните најпознати ликови

Читај повеќе
  • play_arrow

„Mayhem“ го одложи настапот во Скопје за 2021 година

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • filter

Ева Лонгорија има 45 години и изгледа неверојатно

Читај повеќе
  • play_arrow

Руски рапер пронајден исечен на парчиња во замрзнувач

Читај повеќе

Наја Ривера се удавила за неколку минути, покажа официјалниот извештај

Читај повеќе