Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

BitTorrent ја објави новата листа на најприратирани филмови и на врвот се искачи второпласираниот наслов од минатата недела – „Avengers: Endgame“.

На второ место е „The Red Sea Diving Resort“, а топ три го заокружува „Godzilla: King of the Monsters“

Неделава има само еден нов наслов на листата.

Листата составена според податоците на TorrentFreak е од информативен и едукативен карактер, а за изминатата недела изгледа вака:

1 Avengers: Endgame      

2 The Red Sea Diving Resort      

3 Godzilla: King of the Monsters        

   

4 Hellboy    

5 Alita: Battle Angel          

6 Shazam!  

7 Pokémon Detective Pikachu  

8 Tolkien    

9 Men in Black: International

10 Long Shot          

реклама

Американски и грчки воени авиони утре со прелет над Скопје ќе го поздрават членството на РСМ во НАТО

Read more

Во Скопје 24 новозаразени, најмногу од Сарај и од Бутел

Read more

Жолта, сина или зелена: Која боја е совршена за спална, а која за дневна соба?

Read more

Грција се надева на „глампинг“ – тренд што ќе го спаси туризмот

Read more

Филм & ТВ

Сѐ што е погрешно со „Rush Hour“

Read more

Искрен трејлер за серијата „Friends“

Read more

Ова беа најгледаните серии на Netflix за време на карантинот

Read more

Погледнете како изгледа снимањето на филмот „Avatar 2“

Read more

Сцена

  • play_arrow

Сѐ што е погрешно со „Rush Hour“

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за серијата „Friends“

Читај повеќе
  • play_arrow

Ова беа најгледаните серии на Netflix за време на карантинот

Читај повеќе
  • filter

Погледнете како изгледа снимањето на филмот „Avatar 2“

Читај повеќе
  • play_arrow

Сè што е погрешно со „Birds of Prey“

Читај повеќе
  • play_arrow

„Friends“ најпопуларна серија во карантин

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе

„Исцелител“ вечерва премиерно на МРТ

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавен трејлерот за петтата сезона на „Queer Eye“

Читај повеќе