Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

BitTorrent ја објави новата листа на најприратирани филмови и на врвот се искачи второпласираниот наслов од минатата недела – „Avengers: Endgame“.

На второ место е „The Red Sea Diving Resort“, а топ три го заокружува „Godzilla: King of the Monsters“

Неделава има само еден нов наслов на листата.

Листата составена според податоците на TorrentFreak е од информативен и едукативен карактер, а за изминатата недела изгледа вака:

1 Avengers: Endgame      

2 The Red Sea Diving Resort      

3 Godzilla: King of the Monsters        

   

4 Hellboy    

5 Alita: Battle Angel          

6 Shazam!  

7 Pokémon Detective Pikachu  

8 Tolkien    

9 Men in Black: International

10 Long Shot          

реклама

Морничави остатоци од напуштени хотели низ Југославија

Read more

Пет знаци кои откриваат дека некој е на стероиди

Read more

Безбедност на велосипедистите: Кога во Скопје ќе се вози со 30 км/ч?

Read more

Објавени првите подетални вести за состојбата на Михаел Шумахер

Read more

Филм & ТВ

Дали Том Харди е новиот Џејмс Бонд?

Read more

Ова е најомилениот филмски лик на сите времиња

Read more

„Медена Земја“ продолжува да ја фасцинира светската публика и критика

Read more

„Стела“ блесна на отворањето на Синедејс, програмата продолжува со кина на отворено низ цело Скопје

Read more

Сцена

Дали Том Харди е новиот Џејмс Бонд?

Читај повеќе
  • play_arrow

Песната „Сакам да живеам“ од Нокаут победничка на 35. „Макфест“

Читај повеќе
  • play_arrow

Ова е најомилениот филмски лик на сите времиња

Читај повеќе

„Медена Земја“ продолжува да ја фасцинира светската публика и критика

Читај повеќе

„Стела“ блесна на отворањето на Синедејс, програмата продолжува со кина на отворено низ цело Скопје

Читај повеќе
  • play_arrow

Даниел Крег повеќе нема да биде Џејмс Бонд: Кој ќе го замени?

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најдобри сцени од „Stranger Things“

Читај повеќе

Колкупати „Metallica“ гостувала во секоја земја?

Читај повеќе
  • play_arrow

„Good Morning, Verônica“ - нова крими драма на Netflix за изопачен сериски убиец

Читај повеќе