Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Torrent Freak ја објави новата листа на најсимнувани филмови на BitTorrent во изминатите седум дена. На врвот повторно се наоѓа „Aladdin“, а по него следуваат „Godzila: King of the Monsters“ и „Avengers: Endgame“.

Втор викенд по ред „Aladdin“ е најпиратиран филм на неделата. Податоците покажуваат дека има три нови филмски наслови на листата, тоа се анимираниот „The Secret Life of Pets 2“, „Ma“ и „John Wick: Chapter 3 – Parabellum“.

Листата со најпиратирани филмови на неделата што ја објавува Torrent Freak е од информативен карактер.

Ова се десетте најпиратирани филмови на неделата:

1. Aladdin

2. Godzila: King of the Monsters

3. Avengers: Endgame

4. The Hustle

5. The Secret Life of Pets 2

6. Rocketman

7. Brightburn

8. Ma

9. John Wick: Chapter 3 – Parabellum

10. Shazam!

реклама

Се влошува состојбата со COVID-19, можни нови рестриктивни мерки

Read more

Кејот на Вардар имал калдрма...

Read more

Дали сте слушнале за правилото од „шест минути“ во сексот?

Read more

Научниците шокирани: Една болест води кон имунитет на COVID-19

Read more

Филм & ТВ

Втор трејлер за анимираната авантура „Over The Moon“

Read more

Netflix го објави официјалниот трејлер за хорор-серијата „The Haunting of Bly Manor“

Read more

Топ 20 ликови на вонземјани на сите времиња

Read more

Ако ја сакавте „Vikings“, ќе ја обожавате историската сага „The Barbarians“

Read more

Сцена

  • play_arrow

Втор трејлер за анимираната авантура „Over The Moon“

Читај повеќе
  • play_arrow

Netflix го објави официјалниот трејлер за хорор-серијата „The Haunting of Bly Manor“

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 20 ликови на вонземјани на сите времиња

Читај повеќе
  • play_arrow

Ако ја сакавте „Vikings“, ќе ја обожавате историската сага „The Barbarians“

Читај повеќе
  • play_arrow

Netflix го објави морничавиот трејлер за филмот „Cadaver“

Читај повеќе
  • play_arrow

Нови авантури на праисториското семејство во трејлерот за „The Croods: A New Age“

Читај повеќе

Што ќе гледаме вечерва на Синедејс?

Читај повеќе
  • play_arrow

Седумгодишната Лена напиша искрена критика за „Стела“

Читај повеќе

Публиката одлучи: Кој е најомилениот лик од ТВ-серии?

Читај повеќе