Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Објавена е нова листа на десетте најсимнувани филмови на BitTorrent во изминатите седум дена.

На врвот се наоѓа „Dora and the Lost City of Gold“, а по него следуваат „Joker“ и „Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw“ меѓу првите три.

Оваа недела на листата што ја објави Torrent Freak има три нови филмови, за разлика од изминатата недела. Станува збор за „Dora and the Lost City of Gold“, „Primal“ и „Danger Close“.

Најпиратиран филм е „Dora and the Lost City of Gold“. Листата со податоци на Torrent Freak е од информативен карактер.

Погледнете ги десетте најсимнувани филмови во изминатите седум дена:

1. Dora and the Lost City of Gold

2. Joker

3. Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

4. Primal

5. The Lion King

6. The King

7. Toy Story 4

8. Spider-Man: Far from Home

9. The Peanut Butter Falcon

10. Danger Close

реклама

Пронајдено обесено момче на кејот на Вардар

Read more

Virgin Galactic и Rolls Royce претставија надзвучен авион

Read more

Сенатот го поддржа Трамп: Едногласно гласаше за забрана на TikTok

Read more

Поглед во луксузниот дом на Џенифер Лоренс, вреден 10 милиони долари

Read more

Филм & ТВ

Во подготовка четврти и петти дел на „John Wick“

Read more

Куклата Попи од „Trolls“ повлечена од пазарот поради непристоен дизајн

Read more

Фотошоп магија: Холивудските ѕвезди позираат со нивните најпознати ликови

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Сцена

Во подготовка четврти и петти дел на „John Wick“

Читај повеќе
  • play_arrow

Куклата Попи од „Trolls“ повлечена од пазарот поради непристоен дизајн

Читај повеќе
  • filter

Фотошоп магија: Холивудските ѕвезди позираат со нивните најпознати ликови

Читај повеќе
  • play_arrow

„Mayhem“ го одложи настапот во Скопје за 2021 година

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • filter

Ева Лонгорија има 45 години и изгледа неверојатно

Читај повеќе
  • play_arrow

Руски рапер пронајден исечен на парчиња во замрзнувач

Читај повеќе

Наја Ривера се удавила за неколку минути, покажа официјалниот извештај

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за „E.T. the Extra-Terrestrial“

Читај повеќе