Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

На врвот на листата најпиратирани филмови на неделата има нов наслов. „The Shape of Water“ го симна од престолот „Blade Runner 2049“ по две недели владеење.

Тројката најпиратирани филмови според Torrent Freak ги заокружува „Jumanji: Welcome to the Jungle“ кој минатата недела беше на четврто место.

Листата 10 најпиратирани филмови на неделата има три нови наслови, а оваа недела изгледа вака:

1. The Shape of Water

2. Jumanji: Welcome to the Jungle

3. Blade Runner 2049

4. Coco

5. Jigsaw

6. Justice League  

7. Dunkirk

8. A Bad mom’s Christmas

9. Renegades

10. Bright    

реклама

La Casa de Papel добива петта и шеста сезона

Read more

Американски и грчки воени авиони утре со прелет над Скопје ќе го поздрават членството на РСМ во НАТО

Read more

Нови 52 случаи на COVID-19, се очекува прес-конференција на Филипче

Read more

Бегство од Дубаи: Каде се исчезнатите принцези?

Read more

Филм & ТВ

Ако сте фан на „Stranger Things“, погледете ги и овие серии на Netflix

Read more

La Casa de Papel добива петта и шеста сезона

Read more

Сѐ што е погрешно со „Rush Hour“

Read more

Искрен трејлер за серијата „Friends“

Read more

Сцена

  • play_arrow

Ако сте фан на „Stranger Things“, погледете ги и овие серии на Netflix

Читај повеќе
  • play_arrow

La Casa de Papel добива петта и шеста сезона

Читај повеќе
  • play_arrow

Сѐ што е погрешно со „Rush Hour“

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за серијата „Friends“

Читај повеќе
  • play_arrow

Ова беа најгледаните серии на Netflix за време на карантинот

Читај повеќе
  • filter

Погледнете како изгледа снимањето на филмот „Avatar 2“

Читај повеќе
  • play_arrow

Сè што е погрешно со „Birds of Prey“

Читај повеќе
  • play_arrow

„Friends“ најпопуларна серија во карантин

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе