Топ 7 нови игри за февруари

Барате нови видеоигри за играње на PC, PS5, PS4, Xbox или Nintendo Switch? 

На YouTube каналот Gameranx се објавени седум нови видеоигри што ќе пристигнат во февруари. Погледнете го видеото.

реклама

Гејминг

PlayStation 5 добива нов џојстик

Read more

Call of Duty: Black Ops има изненадување за вистинските фанови

Read more

Дали е ова крајот на популарната GTA?

Read more

Играта „Tony Hawk’s Pro Skater“ пристигнува на Xbox, PS5 и Nintendo Switch

Read more

Нови видеа

play_arrow

Седум клубови со платен список „полесен“ од платата на Лео Меси

Read more
play_arrow

Топ 10 сцени во кои „The Simpsons“ го исмеваат „Family Guy“

Read more
play_arrow

Зошто несаканите ефекти од вакцините се всушност добра работа?

Read more
play_arrow

Седум одлични фудбалери кои дремат на клупа сезонава

Read more
play_arrow

Боксерски тренинг со Памела Рајф

Read more
play_arrow

Што треба да правите секој ден за да набилдате мускули побрзо?

Read more
play_arrow

Дубаи: Очекувања vs. реалност

Read more
play_arrow

Најсмешните новинарски незгоди во февруари

Read more
play_arrow

Ајде да лебдиме: Вселенска прошетка од 6,5 часа

Read more
play_arrow

Водич за почетници - како да користите iCloud?

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Што ако имате бескрајно многу пари засекогаш?

Read more